Star Citizen'ın yeni gemilerini gösteren videolar yayınlandı

Star Citizen'ın yeni gemilerini gösteren videolar yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 26.03.2018 - 13:25
"Param olsa da ben alsam!"

Video oyun dünyasının gelmiş geçmiş en detaylı uzay simulasyonunu ortaya koyan Cloud Imperium Games, Star Citizen'ın yayında olan 3.1 Alfa sürümünün ne halde olduğunu yeni videolar ile detaylandırdı. Devamlı olarak oyunu güncelleyen geliştirici ekip, karada ve havada gidebilen araçları, yayınladığı yeni videolar ile tanıttı. Anvil Terrapin, Aegis Reclaimer, Misc Razor, Tumbril Cyclone ve Nox Nue adını alan araçlar 3.1 Alfa sürümü ile oyuna eklenmeyecek. Gelecek güncellemelerde araçları oyuna ekleyeceğini belirten geliştirici ekip için bazı oyuncular "yavaş" sıfatını yakıştırıyor. Büyük bir geliştirici ekibe sahip olan oyunun gerçekten de çok yavaş geliştirildiğini söyleyebiliriz.

Star Citizen'ın yeni araçları tanıtıldı

Hala gemiler üzerinden bağış toplamaya devam eden Star Citizen, aradan neredeyse bir konsol nesli geçmesine rağmen daha Beta aşamasına bile gelemedi. Sadece PC platformu için çıkacak olan oyunun konsola çıkartılması düşünülmüyor. Geride bıraktığımız aylarda Amazon'un oyun motoruna geçen Star Citizen, yeni motor ile birlikte oyuncular arası rekabetçi öğeleri daha rahat bir şekilde oyuncuya yansıtabilecek.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 01:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 27.03.2018 04:36
en çok merak ettigim şey bu oyunda yapay zeka olucakmı nasıl işleyecek online şekilde sadece playerlar arası rpg pvp şeklinde giderse tutmaya bilir çünkü daha oyun çıkmadan p2w tarzına dönmüş durumda ne kadar çok donate o kadar fazladan legendry itemler araçlar..
kahvebitti
kahvebitti 28.03.2018 07:53
Teşekkür ederim bilgi için
Daadsy
Daadsy 27.03.2018 12:05
Oyunda yapay zeka olacak. Oyun hiçbirzaman p2w olmadı olmayacak. Önden gemi satınalman sadece normal başlayacaklara nazaran birazdaha hızlı başlamanı sağlayacak okadar. Şuan toplu şekilde gemi alınmasının tek amacı clanların aktif birşekilde oyuna başlayabilmesi için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2018 16:27
Yahu hala çıkartın diyen ergenler var. Size göre değil işte oyun. Hedef kitlesi gayet memnun. Adam gibi çıkarsınlar da ne zaman çıkarsa çıksın. Gidin 200 lira verip 2 yılda düzeltilen oyunlar oynamaya devam edin. Bir çoğunuz gene LoL oynayacak çıksa bile bu oyun. Ne esiyorsunuz bu kadar ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2018 15:50
yahu yeter yaaaa...Arkadaş çıkarıyorsanız çıkarın şu oyunu artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
Flipflop
Flipflop 26.03.2018 15:43
Çiftlik bankın oyun versiyonu olacak bu oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×