Star Trek Online konsol yolcusu!

İsmet Ergül
İsmet Ergül 13.05.2016 - 11:47
Işınla bizi skadi canım
Star Trek evrenine bizleri 'ışınlayan' en popüler PC MMORPG oyunları arasında yer edinmiş Star Trek Online, sonbaharda PS4 ve Xbox One oyuncuları için geliyor. Konsol oyuncuları için gelecek olan Star Trek Online, hem oynanış hem de görsel açıdan geliştirilerek oyunculara daha iyi bir performans sunacak.

Oyunun ışıklandırması, arayüzü gelişmekle birlikte oyunculara çok daha çekici bir atmosfer sunacaklarını belirten oyunun yapımcısı Stephen Ricossa, 2016 E3'te oyunun çok daha detaylı bir şekilde tanıtılacağının altını çizdi. Oyunun henüz çıkış tarihi belli olmasa da, PS4 ve Xbox One için sonbaharda geleceği belirtiliyor.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 02:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
byakuya
byakuya 13.05.2016 23:15
Gelsin bakalım birde o eksikti :d
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Trek Online konsol yolcusu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×