Star Trek: The Game Abrams'ı resmen incitmiş!

Star Trek: The Game Abrams'ı resmen incitmiş!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 13.09.2013 - 22:01
Üzmeyin JJ'imi
Herhangi bir şekilde tanıtılmaya ihtiyacı olmayan nadir film yapımcılarından JJ Abrams oyun dünyasıyla da yakından ilgili bir adam bildiğiniz gibi. En son filmi Star Trek: Into Darkness'ın yapımı yanı sıra geliştirilen oyunla ilgili de fikirleri var haliyle. Fikirlerden çok hisler diyelim, çünkü Abrams kendi sözleriyle "duygusal olarak incinmiş". Sürecin başında yapımcılarla işbirliği içerisinde olan Abrams sonra oyunun gidişatını beğenmeyip desteğini çekmiş. "Buna rağmen devam ettiler" diyen Abrams "Beni duygusal olarak incitti, çünkü biz filmi yapmak için canımızı dişimize taktık. Sonra bu oyun çıktı ve -bu benim fikrim bile değil- evrensel olarak beğenilmedi. Bu kesinlikle filme yardımı dokunmayan bir şeydi ve hatta zararı dokundu bile denebilir" diye devam etti. Ne kadar zararı dokundu, ne kadar faydası dokundu bilmiyoruz ama Star Trek hayranları arasında incinen tek kişi Abrams değil, sanıyoruz orası kesin!

Star Trek: The Game Abrams'ı resmen incitmiş!
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 23:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×