Star Trek'in E3 videosu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 7.06.2011 - 16:56
Kaptan Kirk, Mr. Spark kayboldu galiba
Digital Extreme firması beklenen yeni oyunu Star Trek için Sony'nin E3'teki basın konferansında videosunu gösterdi. yayımlanan video oyunun ön alfa oynanış videosunu içeriyor, bu şekilde yaratılan yeni dünyaya da bir göz atma fırsatı buluyoruz.

JJ Abrams'ın ünlü filminden esinlenerek yapılan oyun 2012 yılında PS3, Xbox 360 ve PC için çıkacak. Ancak Sony'nin konsoluna özel olarak da içerik üretilecek. İyi seyirler.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 10:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Trek'in E3 videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×