Star Trek'te kan kaybı

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 6.07.2010 - 11:40
Craig Zinkievich, Cryptic'ten ayrıldı.

Star Trek Online baş yapımcısı Craig Zinkievich, Cryptic Studios'tan ayrıldığını açıkladı. Bu açıklamanın yanında, Star Trek Online'a bir çok yeni içerik geleceğini de belirtti.

Zinkievich, Cryptic'te 7 yıl geçirdi ve daha öncesinde Microsoft'ta ve Wizards of the Coast'da çalıştı.

2,5 yıldır Star Trek Online ve 7 yıl Cryptic'de geçirdikten sonra, ilerleme zamanının geldiğini belirten Zinkievich, ailesine daha çok vakit ayırmak istediğini söyledi.

Zinkievich'in yerini Star Trek Online ve Champions Online yapımcısı Dan Stahl alacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Trek'te kan kaybı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×