Star Wars: Battlefront 2 hikaye fragmanı yayınlandı

Star Wars: Battlefront 2 hikaye fragmanı yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 19.10.2017 - 16:43
Fırından sıcak sıcak...

Geçtiğimiz haftalarda tüm platformlarda betasını gerçekleştiren Star Wars: Battlefront 2, 14 Kasım'da bizlerle olacak. Çıkışına bir aydan daha az bir süre kalan oyun için ise hikaye fragmanı yayınlandı. Dün akşam yayınlanan kısa videodan sonra uzun bir versiyon ile karşımıza çıkan video, bizi kesinlikle heyecanlandırdı.

Star Wars: Battlefront 2'nin hikayesi

İlk oyundan farklı olarak tek kişilik hikaye moduna sahip olacak olan Star Wars: Battlefront 2, bize Star Wars: Episode VI Return of the Jedi ve Star Wars: Episode VII The Force Awakens arasında geçen olayları anlatacak. Kontrol edeceğimiz karakter ise Iden Versio. İmparatorluğun en iyi askerlerden oluşan Inferno Squad'ın komutanı olan Versio, İmparator'un Death Star 2'de ölümünden sonraki son emrini yerine getirmeye çalışacak.

Rebellion'ın Endor'daki zaferinden sonra İmparatorluğun yıkılışını ve belkide nasıl The First Order haline geleceğini anlatacak olan oyunda kahramanımız ekibinden geri kalanlar ile Rebellion'ı yok etmeye çalışacak. İkonik Star Wars mekanları ve karakterleri ile karşılaşacağımız hikaye sırasında İmparator'un intikamını almaya çalışacağız.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 03:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×