Star Wars: Battlefront 2

Emre Gökberk
Emre Gökberk 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Tanrı Modu:
Tek kişilik (single player) modunda oynarken oyunu durdurun ve sırası ile yukarı, yukarı, yukarı, sol, aşağı, aşağı, aşağı, sol, yukarı, yukarı, yukarı, sol, sağ tuşlarına basın. Kod doğru girildiyse bir sesle doğrulanacaktır. Kodu tekrarlayarak özellik kapatılabilir.

Limitsiz cephane:
Tek kişilik (single player) modunda oynarken oyunu durdurun ve sırası ile yukarı, aşağı, sol, aşağı, aşağı, sol, aşağı, aşağı, sol, aşağı, aşağı, aşağı, sol, sağ tuşlarına basın. Kod doğru girildiyse bir sesle doğrulanacaktır. Kodu tekrarlayarak özellik kapatılabilir.

Bölüm seçimi:
Tek kişilik (single player) modunda oynarken oyunu durdurun ve sırası ile kare, daire, kare, daire tuşlarına basın. Kod doğru girildiyse bir sesle doğrulanacaktır.

Düşük çözünürlüklü askerler:
Tek kişilik (single player) modunda oynarken oyunu durdurun ve sırası ile aşağı, aşağı, aşağı, yukarı, yukarı, sol, aşağı, aşağı, aşağı, aşağı, aşağı, sol, yukarı, yukarı, yukarı, sol tuşlarına basın. Kod doğru girildiyse bir sesle doğrulanacaktır. Kodu tekrarlayarak özellik kapatılabilir.

HUD'u kapatmak:
Tek kişilik (single player) ya da çok kişilik (multi-player) modunda oynarken oyunu durdurun ve sırası ile yukarı, yukarı, yukarı, yukarı, sol, yukarı, yukarı, aşağı, sol, aşağı, yukarı, yukarı, sol, sağ tuşlarına basın. Kod doğru girildiyse bir sesle doğrulanacaktır. Kodu tekrarlayarak özellik kapatılabilir.

Slow Motion (yavaşlatılmış) Sesler:
Tek kişilik (single player) modunda oynarken oyunu durdurun ve sırası ile yukarı, yukarı, yukarı, sol, yukarı, aşağı, yukarı, yukarı, sol, aşağı, aşağı, aşağı, sol, yukarı, aşağı, aşağı, sol, sağ tuşlarına basın. Kod doğru girildiyse bir sesle doğrulanacaktır. Kodu tekrarlayarak özellik kapatılabilir.

Parti Zamanı Jedi/Wampa Hit Efektleri:
Tek kişilik (single player) modunda oynarken oyunu durdurun ve sırası ile yukarı, aşağı, sol, aşağı, sol, sağ tuşlarına basın. Kod doğru girildiyse bir sesle doğrulanacaktır. Kodu tekrarlayarak özellik kapatılabilir.
Star Wars: Battlefront 2

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×