Star Wars: Battlefront 2'den yeni hikaye fragmanı

Star Wars: Battlefront 2'den yeni hikaye fragmanı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 18.07.2017 - 03:31
Oyun çok güzel gözüküyor
Yıldız Savaşları ile büyüyen bir nesil için manevi değeri çok yüksek olan Star Wars oyunları, geçtiğimiz yıllarda DICE tarafından Battlefront ile geri dönmüş, kısıtlı sayıdaki içeriği ve DLC politikası ile eleştiri alsa da, muhteşem grafikleri ve atmosferi ile yine de yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarmıştı. Özellikle DICE'ın FrostBite motoru ile gövde gösterisi yaptığı ve uzun yıllar boyunca da göze kötü gelmeyecek kadar güzel gözüken yapım, 2. oyunu ile birkez daha karşımıza çıkacak.

İlk oyunun aksine tüm DLC'lerin ücretsiz olarak oyunculara sunulacağı ve herhangi bir Season Pass satışı olmayacak olan Battlefront 2, oyuncuları memnun etmeyi başaracak. Yalnızca kozmetik olarak Titanfall 2'ye benzer ürünleri satışa sunarak, hem oyundan sürekli olarak gelir elde etmeye devam edecek , hem de oyuncu kitlesini bölmeyecek olan DICE, ilk oyundan tamı tamına 3 kat fazla içerik ile birlikte karşımıza gelecek. Ayrıca ilk oyundan farklı olara bu sefer bir hikaye mod'u da bulunduracak olan Star Wars: Battlefront 2'nin bugün yayımlanan yeni hikaye fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 07:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 13:29
bu uzaylı oyun bir harika dostum..marişka hargitey
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 09:31
Bu oyun cok guzel gorunuyor alt basligi beni benden aliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×