Star Wars: Battlefront 2'ye mikro ödemeler geri dönüyor

Star Wars: Battlefront 2'ye mikro ödemeler geri dönüyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 31.01.2018 - 10:27
Şaşırdık mı? Tabi ki hayır.

Star Wars: Battlefront 2'nin çıkışının üzerinden üç ay geçmiş olsa da oyun sektöründe yaratmış olduğu tartışmalar hala devam etmekte. EA DICE'ın geliştirdiği oyun, raflarda yerini alması ile birlikte Loot Box'lar ve mikro ödemeler ile tartışma konusu olmuştu. Oyuncuların büyük baskısı sonrasında geri adım atan EA, oyundan mikro ödemeleri kaldırmıştı. Fakat, yayınladığı mesajda bunun geçici bir çözüm olduğunu belirtmişti.

Star Wars. Battlefront 2'ye mikro ödemeler geri geliyor

Şimdi ise oyunun mikro ödemeleri geri ekleniyor. Ancak, bunun sebebi oyun içerisinde yapılan düzenlemeler değil, oyunun satışlarının EA'yi tatmin etmemesi. Andrew Wilson yaptığı açıklamada, gerçekleşen olayların kendileri için bir öğrenme fırsatı olduğu belirtti. " İlerleyen zamanlarda canlı servisler ile para kazanma konusunda daha uygun işler yapacağız." açıklamasını yapan Andrew Wilson, EA'nin gelecekteki oyunlarında da mikro ödemelerin yer alacağının resmen altını çizdi. Star Wars: Battlefront 2'nin kart sistemi hali hazırda mikro ödeme üzerine kurulu olduğu için oyunda karakterlerin ilerlemesi bozulmuş durumda. Mikro ödemelerin geri gelmesi ile birlikte de oyuncular daha güçlü ve nadir kartlara erişebilecek.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 16:38
Parası olmayan oyun almasın arkadaşlar siz gidin çalışın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.02.2018 18:17
Okadar para çöpe gitti Allah belanı versin Ea
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2018 13:25
İyi ki almamışım, sevindim açıkçası. Şu saatten sonra EA oyunlarına para vermek yerine çok çok yıllık origin access alır, keyfime bakarım.
Luke Skywalker
Luke Skywalker 1.02.2018 11:54
Güzel bir SW oyunu oynamak istiyorsan almanı tavsiye ederim, progression system dışında hiç bir sorunu yok (onun da önümüzdeki sezon düzeltileceğini söylüyorlar, umarım öyle olur). Onun dışında campaign ve mp'si ile oyun oldukça güzel.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 1.02.2018 11:52
Adamın bu dediği yeni bir şey değil, oyunda şu anda kullanamadığımız kristaller var ve sonradan aktifleştirilecek demişlerdi yani. Bu arada loot box açarak direk nadir kartlara erişileceğini sanmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2018 00:52
Bir ara EA ile SW anlaşması bitecek söylentisi çıkmıştı.Umarım biter de adam gibi hikayeye önem veren Star Wars oyunları görürüz.Tabi bunda doğru düzgün bir şirketle anlaşmaları gerek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×