Star Wars: Battlefront 3 geliştiriliyor mu?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.12.2011 - 11:21
Eski Call of Duty yapımcısından uzaya yolculuk var gibi
Game Informer'da yer alan bir söylenti habere göre Spark Unlimited, Yeni Star Wars oyunu Battlefront 3 üzerinde çalışıyor olabilir. Site, ilk işaret olarak stüdyonun PC, PS3 ve X360 platformları için güçlü bir ismin yeni oyunu üzerinde çalışıyor olmasını göstermiş. İkinci işaret olarak ise, Twitter'da bu konuya yönelik stüdyonun bir yalanlamada bulunmamış olmasını gösteriyor. Bakalım ilerleyen günlerde resmi bir açıklama gelecek mi?

Spark Unlimited, daha önce Call of Duty: Finest Hour ve Turning Point: Fall of Liberty gibi FPS oyunlarını geliştirmişti.

Star Wars: Battlefront 3 geliştiriliyor mu?
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars: Battlefront 3 geliştiriliyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×