Star Wars: Battlefront II için geliştirilen mod, oyuncu sayısını arttırıyor

Star Wars: Battlefront II için geliştirilen mod, oyuncu sayısını arttırıyor

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 3.01.2018 - 19:05
EA'nın yapamadığını oyuncular yaptı.
EA tarafından çıkarılan ilk Battlefront, hüsrana uğramış ve çoğu kişiden eksi not almıştı. Star Wars: Battlefront II ile bu durumun değişeceğini zanneden oyuncular ise biraz yanlış bir tahminde bulunarak yine hayal kırıklığına uğramıştı. Hal böyle olunca, oyunu geliştirmek hayranlara kaldı denebilir. 

64 adamlı savaşlara hazır olun

Toplulukta bir farklılık yaratmak isteyen "Pawpz" ve "KrazIvan777" adlı oyuncular, Battlefront için önemli bir mod geliştirmeyi başardı. Normalde 10v10 limitinde olan savaşları 32v32 limitine taşımayı standart haline getiren mod yapımcılar, oyuncular tarafından bir hayli sevildi. Modun tek sorunu ise sadece çevrimdışı iken çalışması oluşu. EA ve DICE hiçbir zaman 32v32 savaşları Battlefront II'de bulundurmadığı için çevrimiçi iken bu tür bir modu aktif etmek oyunu bozabilir veya dosyalarına hasar verebilir, bu yüzden aktif ederken dikkatli olmak gerek.

Mod yapımcılar, sadece 10v10 türündeki savaşları değil, aynı zamanda 2v2 olan maçları 15v15 ve 4v4 olan maçları 20v20 statüsüne getirebildiler. Eğer modu siz de denemek istiyorsanız yayınladıkları linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi modu sadece çevrimdışı oyunda aktif etmeniz gerek- ve değiştirilen AI yüzünden botların çıkması biraz uzun sürebilir. Yine de topluluğun yarattığı 32v32 modu, denemeye değer.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 03:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 3.01.2018 19:31
Bence oyunda loot box olayı dışında bir sorun yok ki o da çoğunlukla düzeltildi, oldukça eğlenceli bir oyun.
AZRAILXX
AZRAILXX 3.01.2018 22:34
I'm you Father Luke
Manhunt Two
Manhunt Two 3.01.2018 21:28
Evet gayet başarılı bir oyun sadece ışın kılıçlarının mekanikleri biraz daha iyi olabilirdi :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×