Star Wars Detours'un patenti alındı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 16.02.2011 - 10:32
LucasArts ilk somut adımı attı
Lucasarts firması Amerikan Patent ve Telif hakları Ofisi ile Star Wars Detours ismi adına bir dosya oluşturdu. Üstelik dosya kapsamında hem video görüntüleri hem de oyun mevcut.

Star Wars Detours'un patenti alındı
Telif haklarının geçerli olduğu alanlar; bilgisayar oyunları, animasyon ve müzik, bilgisayar oyunu yazılımı, bilgisayar oyunu yazılımı ve kılavuzlarının bir olarak satılması, interaktif video oyun programları, interaktif bilgisayar oyun programları, indirilebilir bilgisayar oyun yazılımları, bilgisayar oyunlarını ve video oyunlarını oynamak için indirilebilir interaktif eğlence yazılımları.

Star Wars Detours'un patenti alındı
Aynı isim hakkında bir de çocuk kitapları ve kıyafet görünümleri de mevcut.

Bu yeni Star Wars Kinect oyununun bu sene içerisinde çıkıp çıkmayacağı konusunda henüz bir bilgi yok.  

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars Detours'un patenti alındı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×