Star Wars dizilerinin filmi gelebilir

Furkan Güler
Furkan Güler 2.01.2020 - 12:34
Disney + izleyicilerine güzel haber.

Geride bıraktığımız Kasım ayında yayın hayatına başlayan Disney Plus platformu oldukça sevildi. Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine kavuşan platformun bu aralar muhtemelen yıldızı The Mandalorian olmuştur. Star Wars evrenini güzel bir şekilde yansıtan dizi, özellikle karakterleriyle kendini sevdirdi. Şimdi ise Disney'in CEO'su Bob Iger, Disney Plus hakkında yeni bir açıklama yaptı. Iger, ilerleyen dönemlerde Disney Plus platformunda yayınlanacak olan dizilerin filminin gelebileceğine dikkat çekti. Ancak bu açıklamayı Star Wars çerçevesinde yapan Iger, Star Wars haricindeki dizilere değinmedi. Star Wars yapımlarıyla açılışını yapan Disney Plus'ta yakın zamanda Obi Wan ve Clone Wars dizileri de yayınlanacak.

Yakında Star Wars dizilerinin filmi gelebilir

Star Wars haricinde ise Wanda Vision ve Hawkeye gibi dizilerle de karşılaşacağız. Marvel sinematik evreninde yer etmiş karakterlerin dizilerinin çekileceğini de açıklayan Disney, MCU hayranlarını özellikle Loki dizisiyle heyecanlandırıyor. MCU evreninin başından beridir rol alan ve hikayeye önemli derecede etkiler yapan Loki karakteri, şu anda Marvel'ın en ünlü kötüleri arasında bulunuyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2021 00:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2020 00:36
Yeter la
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2020 16:50
Disney+ dizileri film olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars dizilerinin filmi gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×