Star Wars Episode 7 2015'te geliyor!

Star Wars Episode 7 2015'te geliyor!

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 30.10.2012 - 23:24
Disney, LucasFilm'i satın aldı!
Gece gece bir son dakika gelişmesiyle hopladık yerimizden. Lafı hiç uzatmak istemiyorum; Disney, Star Wars'un haklarıyla beraber LucasFilm'i 4 milyar dolara satın aldığını açıkladı.

İşin korktuğumuz kısmıysa yapılan basın açıklamasının ilk satırlarında gizliydi: Star Wars Episode 7'nin 2015 yılında gösterime girmesi hedefleniyor!

Star Wars Episode 7 2015'te geliyor!
Kimse kusura bakmasın, Star Wars'u gerçekten sevenler son zamanlarda efsanenin para ve daha fazla popülarite uğruna harcandığı konusunda mutabıktı. Force Unleashed olsun, ondan önce Star Wars Galaxies'in geldiği hal olsun, ya da zombi Stormtrooper'lar olsun; LucasFilm göz göre göre serinin özüne ihanet edercesine hareketler yapıyordu.

Elbette tüm dünya bir Episode 7'nin gelmesini isterdi, günümüz teknolojisiyle çekilen bir Star Wars görmek, ama ondan çok filmlerde de Skywalker'ın hikayesinin devamını izlemek hayaldi. Gerçek oldu. Ama keşke olmasaydı, bu şekilde olmasaydı. Disney'in elinden olmasaydı.

Zira basın açıklamasında geçen şu cümle, endişelerin ne denli haklı olduğunu gösteriyor: "Bu satın alma, Disney'in dünyanın en iyi markası ve içeriğini yaratması ve paraya çevirmesi politikasını devam ettirecek --"

Evet, belli ki daha fazla para için Star Wars evreninin içine edilmeye devam edilecek.

Disney artık hem Marvel hem de LucasFilm'e sahip olduğuna göre; "Darth Vader, Spiderman'e karşı, yandan da Tron disk atıyor" minvalinde ilginç çorbalar görebiliriz.

Star Wars Episode 7 geldiğinde, sizce izlenmeye değer bir film olabilecek mi? Ya da şöyle soralım, Star Wars'a yakışan bir film olabilecek mi?

GÜNCELLEME: Az önce yatırımcılar ile yapılan toplantıda, sadece Episode 7'nin değil, Episode 8 ve 9'un da ikişer üçer sene arayla gösterime gireceği açıklandı.

GÜNCELLEME: George Lucas, konuyla ilgili ve Star Wars filmlerinin geleceğiyle ilgili ilk açıklamasını yaptı:

Yorumlar 62
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 00:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×