Star Wars: Episode IX'un senaryosu Reddit üzerinden sızdırıldı

Star Wars: Episode IX'un senaryosu Reddit üzerinden sızdırıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 15.05.2018 - 15:38
Eğer bu yazılanlar doğru çıkarsa, filmi izlerken çok şaşıracaksınız.

Hollywood tarihinin en çok kazandıran film markalarından bir tanesi olan Star Wars, seneye (yan filmler hariç) dokuzuncu büyük filmini vizyona sokacak. Son olarak Last Jedi ile karşımıza çıkan Star Wars'ta, önemli karakterlerin hikayeden ayrılışına tanık olmuştuk. Özellikle Kylo Ren ve Rey arasında yaşanan münakaşanın ardından hikayeyi ters düz eden yapımcılar, yeni filmde büyük sürprizlerin olacağını belirtmişti. Fakat bu Reddit'te ortaya çıkan bir başlık sonrasında filmin giriş senaryosu sızdırıldı. Filmin girişinin ana hatlarını sızdıran kullanıcının notlarını okuduğunuzda, eğer bir Star Wars hayranıysanız her şey çok mantıklı geliyor.

Yeni Star Wars filminin senaryosu sızdırıldı

Fakat yine de bu yazılanların kesinlikle doğru olmadığını belirtelim. Belki de kullanıcı kendi teorilerini paylaşmak için böyle bir yol seçmiş olabilir. Yeni filmde Direniş ekibinin ne yapacağı ve nereye kaçacağı merak ediliyor. Ayrıca Kylo Ren'in artık komutayı eline alması, işleri fazlasıyla karıştırdı. Sızdırılan senaryoyu şu anda burada paylaşamıyoruz fakat merakınıza yenik düşüp okumak isterseniz, ilgili Reddit başlığına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 07:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
alien42
alien42 17.05.2018 20:08
Ya şu dandirik filmi çıkmadan önce hemen yayınlasalarda kurtulsak.Gına geldi artık...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×