Star Wars: Episode IX'un senaryosu internete sızdırıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 15.05.2018 - 15:38
Eğer bu yazılanlar doğru çıkarsa, filmi izlerken çok şaşıracaksınız.

Hollywood tarihinin en çok kazandıran film markalarından bir tanesi olan Star Wars, seneye (yan filmler hariç) dokuzuncu büyük filmini vizyona sokacak. Son olarak Last Jedi ile karşımıza çıkan Star Wars'ta, önemli karakterlerin hikayeden ayrılışına tanık olmuştuk. Özellikle Kylo Ren ve Rey arasında yaşanan münakaşanın ardından hikayeyi ters düz eden yapımcılar, yeni filmde büyük sürprizlerin olacağını belirtmişti. Fakat bu Reddit'te ortaya çıkan bir başlık sonrasında filmin giriş senaryosu sızdırıldı. Filmin girişinin ana hatlarını sızdıran kullanıcının notlarını okuduğunuzda, eğer bir Star Wars hayranıysanız her şey çok mantıklı geliyor.

Yeni Star Wars filminin senaryosu sızdırıldı

Fakat yine de bu yazılanların kesinlikle doğru olmadığını belirtelim. Belki de kullanıcı kendi teorilerini paylaşmak için böyle bir yol seçmiş olabilir. Yeni filmde Direniş ekibinin ne yapacağı ve nereye kaçacağı merak ediliyor. Ayrıca Kylo Ren'in artık komutayı eline alması, işleri fazlasıyla karıştırdı. Sızdırılan senaryoyu şu anda burada paylaşamıyoruz fakat merakınıza yenik düşüp okumak isterseniz, ilgili Reddit başlığına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 10:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
alien42
alien42 17.05.2018 20:08
Ya şu dandirik filmi çıkmadan önce hemen yayınlasalarda kurtulsak.Gına geldi artık...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars: Episode IX'un senaryosu Reddit üzerinden sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×