Star Wars Jedi: Fallen Order yeni nesil güncellemesi yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.01.2021 - 15:30
Hikaye odaklı son Star Wars oyunu olan Star Wars Jedi: Fallen Order için yeni nesil güncellemesi yayınlandı.

Oynanış ve hikaye dinamikleri ile beğeni toplayan Star Wars Jedi: Fallen Order için yeni nesil güncellemesi sonunda yayınlandı. EA Games yaptığı açıklama ile Respawn Entertainment imzasını taşıyan oyunun hem Playstation 5, hem de Xbox Series X/S modellerinde güncelleme aldığını duyurdu.

Star Wars Jedi: Fallen Order yeni nesile hazır hale geldi

Bu güncelleme görsel anlamda oyunda bir değişiklik yapmıyor. Bunun yerine daha çok performans odaklı bir güncelleme aldığını ifade edebiliriz. Yani oyunun yeni nesil sürümünde optimizasyon, frame rate ve dinamik çözünürlük gibi detaylarda bazı değişiklikler meydana gelecek de denebilir. Bu değişiklikler tabi ki oyunu oynadığınız platforma göre değişim gösteriyor olacak.

örneğin Xbox Series S performansına baktığımızda oyunun 45 FPS civarında olan değerinin 60 FPS'e sabitlendiğini görüyoruz. Xbox Series X versiyonunda ise performans modu sayesinde oyun 60 FPS olarak çalışıyor. Ayrıca dinamik çözünürlük olarak 1080P ve 1440P seçenekleri oyuncuları bekliyor. Diğer taraftan oyunu Normal moda alırsanız dinamik çözünürlük 2160P, yani 4K çözünürlüğe kadar çıkabilecek. Playstation 5 sürümüne baktığımızda frame oranının yine 60 FPS değerine çıkarıldığını görüyoruz. Xbox Series X sürümünün aksine normal ve performans modu ayrımı yapılmamış. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 23:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 15:48
İyice pc ye döndü konsollar ayar babam ayar.
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 21:21
zamanında seve seve dönmediler şimdi ....
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars Jedi: Fallen Order yeni nesil güncellemesi yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×