Star Wars Jedi: Survivor hikaye fragmanı yayınlandı

Basın Bülteni 20.03.2023 - 19:06
Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı olan yaklaşık iki dakika süren Star Wars Jedi: Survivor hikaye fragmanı yayınlandı.

Respawn Entertainment, EA ve Lucasfilm Games; 28 Nisan'da PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için yayınlanacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ın (SWJS) yeni hikaye ayrıntılarının üzerindeki perdeyi kaldırarak Star Wars Jedi: Survivor hikaye fragmanı yayınlandı.

Stig Asmussen liderliğindeki Respawn tarafından geliştirilen Jedi destanının yeni bölümü Survivor, bizleri, galaksinin geleceğe dair umutlarını omuzlarında taşıyan, daha güçlü ve deneyimli bir Cal Kestis (Cameron Monaghan) ile buluşturuyor.

Star Wars Jedi: Survivor hikaye fragmanı

Star Wars Jedi: Fallen Order'daki olaylardan beş yıl sonrasını konu alan SWJS’nin yayınlanan yeni fragmanında Cal, Mantis Mürettebatı ile bir araya gelirken; Cere Junda (Debra Wilson), Greez Dritus (Daniel Roebuck), Merrin (Tina Ivlev) ve yeni ¨paralı asker¨ Bode Akuna (Noshir Dalal) ile karşılaşıyoruz. İmparatorluğun gölgesinde kaderiyle yüzleşmek isteyen Cal’ın bu arayışı, onu ve arkadaşlarını ¨Bedlam Raiders¨ın evi olan Koboh da dahil olmak üzere Star Wars evrenindeki yeni gezegenlere ve tanıdık sınırlara sürükleyecek.

28 Nisan’da tüm yeni nesil konsollar ve PC için yayınlanacak olan SWJS, yeni neslin tüm avantajlarından yararlanacak ve tam anlamıyla sinematik bir ¨Jedi deneyimi¨ sunacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2024 03:04
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 01:03
Neden oyunların hala cizgifilm gibi olduğunu anlamıyorum.
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 09:07
bir oyun eğer sana starwars evreninde olduğunu yeterince hissettiremiyorsa o oyun kötüdür. Çizgifilm gibi'den kasıt onu söylemeye çalışmıştır arkadaş. Çizgifilm ifadesine ben de katılmıyorum. Bunu atmosfer olarak değiştirelim. Ue5 demolarına bak anlarsın.
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 18:08
Oyun olduğu için olmasın sakın? Ya siz şu yorumları yazarken hiç bakmıyonuz mı ben ne yazmışım diye? Oyun dediğin şey zaten gerçek olmayan birşey. Sen ve senin gibiler gerçek olmayan birşeyden neden gerçekçilik bekliyonuz
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 01:38
Sonunda sadece yeni nesile özel özel artık sadece Yeni nesil odaklı olmalı yoksa ne anlamı var
Kalan Karakter: 300 Gönder
Star Wars Jedi: Survivor hikaye fragmanı yayınlandı
İlginizi Çekebilir