Star Wars temalı Xbox 360 mı geliyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.12.2011 - 14:52
Yıldız Savaşları devam ediyor
Kotaku'da yer alan bir bilgiye göre, Microsoft'un yeni nesil konsolu X360'ın özel bir Star Wars sürümü hazırlanıyor. Bu kesin bir haber değil, şu an söylenti boyutunda ve önümüzdeki nisan ayında çıkacağı söyleniyor.

Bildiğiniz gibi Microsoft'un Kinect teknolojisi için geliştirilen bir oyun var; Kinect Star Wars. Bu yapımın da önümüzdeki nisan ayında çıkması bekleniyor. Belki de bu oyunla birlikte özel bir X360 Bundle hazırlanacaktır, beklemedeyiz.

Bu arada Microsoft tarafında konuyla ilgili bir açıklama henüz yok.

Star Wars temalı Xbox 360 mı geliyor?
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars temalı Xbox 360 mı geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×