Star Wars: The Last Jedi için yeni bir fragman yayınlandı

Star Wars: The Last Jedi için yeni bir fragman yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 2.11.2017 - 08:26
Yeni fragman hikaye adına önemli ipuçları barındırıyor

Artık kavuşmak için gün saydığımız Star Wars: The Last Jedi için yeni bir fragman yayınlandı. Bir dakikalık bir süreye sahip olan bu yeni fragmanda hiç karşılaşmadığımız bazı sahneleri görüyoruz. Luke Sykwalker'ın Millenium Falcon'a ayak basışını ve Supreme Leader Snoke'u taht odasında görüyoruz.

Star Wars: The Last Jedi fragmanı

The Force Awakens filmine göre çok daha karanlık bir Star Wars filmi olan The Last Jedi, Finn karakterini canlandıran John Boyega'ya göre şimdiye kadarki en karanlık Star Wars yapımı olacak. Başarılı yönetmen Rian Johnson'ın yazıp yönettiği ve 15 Aralık 2017'de gösterime girmesi planlanan Star Wars: The Last Jedi, 9 bölümden oluşacak olan film serisinin sekizinci bölümü olacak. Filmin yapımcılığını Lucasfilm üstlenirken dünya çapında dağıtımını ise Walt Disney Studios Motion Pictures yapacak. Filmin kadrosunda Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Benicio del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran yer almaktadır.

Yayınlanan yeni Star Wars: The Last Jedi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 14:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.11.2017 20:19
Şu Kylo Ren'in maskesini çıkartmasalar iyi hikaye yazsalar efsane olabilirdi. Ama anası babası ile uğraşan vefasız ergene çevirdiler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.11.2017 18:42
Luke karanlık tarafa geçmiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.11.2017 13:13
Lütfen rey'in gerizekalı karanlık tarafa geçme dramını izlemeyelim lütfen star wars aklımızda güzel kalsın aptal karanlık taraf muhabbetleri izlrtmeyin daha önce izledik bunları
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×