Star Wars: The Last Jedi için yeni bir video yayınlandı

Star Wars: The Last Jedi için yeni bir video yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 20.11.2017 - 10:38
Videoda filme ait yeni görüntüler mevcut.

Star Wars: The Last Jedi için geri sayım devam ederken, film için yeni dört adet TV Spotu yayınlandı. Yayınlanan bu fragmanlarda bir kaç yeni görüntü ile karşılaşıyoruz. Bunlardan ilki BB-8'in X-Wing içerisindeki görüntüsü olurken, Rey ve Luke arasında geçen yeni bir diyalog ve görüntüleri görebiliyoruz.

Star Wars: The Last Jedi hikayesi

The Force Awakens filmine göre çok daha karanlık bir Star Wars filmi olan The Last Jedi, Finn karakterini canlandıran John Boyega'ya göre şimdiye kadarki en karanlık Star Wars yapımı olacak. Başarılı yönetmen Rian Johnson'ın yazıp yönettiği ve 15 Aralık 2017'de gösterime girmesi planlanan Star Wars: The Last Jedi, 9 bölümden oluşacak olan film serisinin sekizinci bölümü olacak. Filmin yapımcılığını Lucasfilm üstlenirken dünya çapında dağıtımını ise Walt Disney Studios Motion Pictures yapacak. Filmin kadrosunda Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Benicio del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran yer almaktadır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 08:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×