Star Wars: The Last Jedi, Lego kullanılarak yeniden çekildi

Star Wars: The Last Jedi, Lego kullanılarak yeniden çekildi

Furkan Güler
Furkan Güler 28.03.2018 - 10:10
Ayrıca filmin giriş sahnesi farklı olsaydı nasıl olurdu, ona da bakıyoruz.

YouTube'un en ünlü Lego kanallarından bir tanesi olan Brotherhood Workshop, bu sefer de Star Wars: The Last Jedi'a el attı. Filmlerin ünlü sahnelerini stop - motion teknolojisi çekim yöntemi sayesinde yeniden çeken ekip, bu kez Star Wars: The Last Jedi'ın giriş sahnesini yeniden çekti. Global anlamda izleyici rekorları kıran Star Wars: The Last Jedi, Star Wars hayranlarını ikiye bölmüş ve seveni kadar sevmeyeni de olmuştu. Fakat filmin giriş sahnesinde yaşanan aksiyon oldukça iyi ayarlanmıştı. Po'nun, First Order'a karşı verdiği mücadeleyi hatırlayanınız olacaktır.

The Last Jedi, Lego'lar ile tekrar çekildi

Filmde Leia'nın emrini dinlemeyen Po, bombalar sayesinde First Order'a büyük bir darbe vermeyi başarmıştı. Ancak Brotherhood Workshop'ın yaptığı bu videoda Leia, Po'yu tek başına bırakıyor ve hiper uzaya gidiyor. Fakat hiper uzayda da takip edilen Direniş güçleri, First Order'a zarar veremediği için yeniliyor. Filmin alternatif bir sonu olsaydı muhtemelen böyle olurdu. Ayrıca Lego karakterleri oldukça güzel kullanan Brotherhood Workshop ekibini de tebrik etmek gerekiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 21:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×