Star Wars : The Last Jedi'ın nasıl bitmesi gerekiyordu?

Star Wars : The Last Jedi'ın nasıl bitmesi gerekiyordu?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 14.02.2018 - 16:49
Star Wars: The Last Jedi nasıl bitmeliydi?

Star Wars: The Last Jedi, geçtiğimiz yılın en çok tartışılan filmi olabilir. Bunun en büyük sebebi ise Star Wars serisinin ikonik karakteri Luke Skywalker'ın filmdeki rolü ve hali oldu. Star Wars'un yaratıcısı George Lucas'ın en güçlü Jedi olduğunu iddia ettiği Luke Skywalker bir kalemde silinmişti. Bu da doğal olarak serinin hayranlarını kızdırmıştı.

Star Wars: The Last Jedi'ın HISHE videosu sonunda yayınlandı

Luke Skywalker karakterine hayat veren Mark Hamill'in The Last Jedi yönetmeni Rian Johnson ile bu yüzden arasının kötü olması da adeta hayranların kızgınlığını doruk noktasına ulaştırmıştı. Şimdi ise yapılan bu hatalar çoktan unutuldu gitti. Yıl içerisinde vizyona giren büyük filmlerin parodi alternatif son animasyonlarını yapması ile bilinen YouTube'un sevilen kanallarından " How it Should Have Ended " yine bir "Nasıl bitmeliydi?" temalı video yayınladı. Star Wars: The Last Jedi ile ilgili olan bu video bir parodi videosu olsa da bazı Star Wars hayranlarının istediği sahnelere sahip. Aşağıdan HISHE'nin yeni videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 18:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2018 09:28
Çıktığı gün bu videoyu izledim, mükemmel olmuş. Filmdeki birçok mantık hatasını komik bir şekilde göz önüne sermişler :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2018 09:26
son 3 lemedeki sacmalıkları cok güzek kullanmıslar müthişş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 22:08
Süper ya :D en azından Amiral Ackbar ile Snoke'un kimliğini açıkladığı sahnelerin benzerleri gerçekten filme eklenseydi filmi sevmeyenler azalırdı :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 20:29
Yenile bu daha güzel olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×