Star Wars: The Old Republic için F2P senaryoları!

Star Wars: The Old Republic için F2P senaryoları!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 2.12.2012 - 14:58
Hall Hood konuşuyor...
BioWare'in RPG'leri için çoğu zaman önemli olan tek şey senaryo olmuştur. Peki buna Star Wars: The Old Republic dahil mi? Daha önce belki de dahil olmasa bile, artık öyle. Sorulan en büyük soru şu ana kadar "The Old Republic F2P olduğundan beri bu oyunu ne tutuyor?" oldu.

Star Wars: The Old Republic için F2P senaryoları!
The Old Republic'in önde gelen yazarlarından Hall Hood, konuyu şu şekilde yorumladı: "Eğer birşey varsa, o da The Old Republic'in F2P dönüşümünün, oyun ilk yayımladığında tanıttığımız epik hikaye bölümleri ve ilginç karakterlerin, gelişmiş açıdan daha fazla fırsat sağlayacağıdır."

Massively'e konuşan Hood, daha sonra sözlerine şu şekilde eklemeler yaptı: "Sürprizlerimizi ağızdan kaçırmak istemiyoruz, fakat şunu söyleyebiliriz ki gelecekte oyuncular daha farklı şeylerle karşılaşacak. Galactic Republic ve Sith Empire arasındaki savaş, daha yeni başladı; her iki taraf için sorunlar oluşturacak olan yeni ırklarda çok yakında geliyor olacak."

Hood, açıklamaları yaptıktan sonra başka detay vermeyi reddetti. Elimizde bulunan tek detay yeni hikaye zincirlerinin ve yeni ırkların geleceği şu an. Bakalım oyun hakkında daha ne gibi detaylarla karşılaşacağız.

Detayları takip edeceğiz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 07:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×