Star Wars: The Old Republic için önemli duyuru

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.07.2011 - 10:38
Gözler kulaklar, Bioware'da!
Bioware, uzun süredir üzerinde çalıştığı MMO projesi Star Wars: The Old Republic hakkında Comic-Con fuarında önemli bir duyuru yapacağını duyurdu. Daha önce belirtildiği üzere, oyuna dair yeni görüntüler yayımlanacakken, aynı zaman oyuncuların deneyebileceği sürümü de fuarda yer alacak.

Star Wars: The Old Republic, ilk olarak 2008 yılında duyurulmuştu ve sadece PC platformu için geliştiriliyor. Henüz çıkış tarihi belli değil ve bu önemli duyurunun da çıkış tarihiyle alakalı olabileceği konuşuluyor. Kim bilir, belki konsollar için de duyurulacaktır...

Star Wars: The Old Republic için önemli duyuru
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars: The Old Republic için önemli duyuru

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×