Star Wars: The Old Republic'den tanıtım videosu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 15.03.2011 - 11:23
Sınıflar, sinematik, Taral V ve dövüş sistemi
Bu sene çıkacağını biliyoruz (her ne kadar yüzde yüz emin olmasak da) ancak tam zamanını bilmiyoruz. Ancak şunu biliyoruz ki bir oyun için peş peşe video yayımlanmaya başladığında o oyunun eli kulağındadır.

Bioware hafta sonu uzun zamandır hazırladığı MMO'su için Fate of the Galaxy videosunu yayımlamıştı. Bu kısa videoda oyun içi görüntülerden bir mozaik izlemiştik. Şimdi ise firma PAX East'e gönderdiği bir video ile bizlere Taral V gezegeni, Jedi Sage, Jadi Guardian, Smuggler Scoundrel ve Trooper Vanguard sınıflarını, görev alırken karşılaşacağımız sinematiklerden bir örneği ve savaş mekaniğini gösteriyor.

16 dakikalık bu büyük videodaki anlatımı ise SWTOR'un yapım direktörü Dallas Dickinson yapıyor.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars: The Old Republic'den tanıtım videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×