Star Wars: The Old Republic'e yeni türler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 10.08.2010 - 12:24
Bioware ve LucasArts, künyeyi geniş tutuyor
Bioware, uzun süredir geliştirilen MMORPG oyunu The Old Republic için oynanabilir yeni türler duyurdu: Sith Pureblood, Miraluka, Zabrak ve Mirialans. Daha önce de Rattataki, Chiss veTwi’lek gibi türler duyurulmuştu. Daha fazlası için resmi siteye bakabilirsiniz.

Star Wars: The Old Republic, Bioware tarafından PC için geliştiriliyor. Henüz net bir tarih belli olmasa da, hedef olarak önümüzdeki yılın İlkbahar dönemi gösteriliyor.

Star Wars: The Old Republic'e yeni türler
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars: The Old Republic'e yeni türler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×