Star Wars: The Old Republic'in betasına yoğun ilgi

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 17.03.2011 - 19:17
EA şu anda en mutlu şirket gibi
EA CFO'su Eric Brown Lazard Capital Markets Technology & Media Day'de yaptığı konuşmada şu an için BioWare'in merakla beklenen StarWars: The Old Republic'in betasına 1,5 milyon kişinin kayıt olduğunu belirtti.

"Bu rakam oyuna olan ilgilinin en büyük göstergesidir. İç talep oluşturmada o kadar büyük endişemiz yok. Bizim için önemli olan birinci ve ikinci aşamadaki MMO oyuncularını daha önce hiç MMO oynamamış ancak Star Wars'a ilgisi olan ve bu oyunu denemek isteyen kişiler arasında doğru tecrübeyi oluşturmak."

Brown ayrıca firmanın hem tecrübeli hem de yeni MMO oyuncularını mutlu edecek bir denge bulmak zorunda olduklarını belirtti.

Star Wars: The Old Republic'in betasına yoğun ilgi
"Eğer bunu yaparsak bizim bu alandaki pazarımız rahatlıkla 12 milyon insanı geçer... genel oyuncu popülasyonunun büyük bir kısmındaki bilgisayarlarda en düşük gereksinimleri karşılayacak sistemler mevcut."

Brown ayrıca dinleyenlere şu an için MMO'da EA'nın klasik aylık ödeme modelini benimsediğini ancak farklı mikro aktarım olasılıklarını araştırdıklarını belirtti. En sonunda ise bunun dikkatlice alınması gereken bir karar olduğunu da ekledi.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars: The Old Republic'in betasına yoğun ilgi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×