Star Wars: The Old Republic'in yayıncısı kim?

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 11.11.2010 - 15:59
Çok tanıdık bir firma oyunu dağıtacak
BioWare'ın geliştirdiği online multiplayer oyunu Star Wars: The Old Republic'i Lucas Arts'ın yayımlaması bekleniyordu. Ancak yayıncı firma değişti.

Star Wars: The Old Republic'in yayıncısı kim?
Oyunun yeni dağıtıcısı EA oldu. Ancak bu durum Lucas Arts'ın desteğini oyundan çektiği anlamına gelmiyor. Sadece ticari amaçla alınan bir karar. Oyunun 2011 yılının ikici yarısında piyasada olması bekleniyor.
 
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 12:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars: The Old Republic'in yayıncısı kim?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×