Star Wars: The Rise of Skywalker'dan yeni TV reklamı geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 20.11.2019 - 14:40
Film için heyecanlı mıyız?

Bilim kurgu denince akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan Star Wars cephesinin yeni filmi 20 Aralık tarihinde vizyona girecek. Her sene yeni bir Star Wars yapımıyla seyircilerinin karşısına çıkan Disney, bu kez Skywalker hikayesini bitirmek için düğmeye bastı. 80'li yılların başından bu yana devam eden Skywalker hikayesi, her ne kadar güzel detaylar barındırsa da haddinden uzun sürecek bir boyuta ulaştı. "Son" isimli TV reklamıysa duygusal sahneler barındırıyor C-3Po'nun ekibe veda etmesiyle Star Wars hayranlarını üzen bir başka konu oldu. Daha öncesinde yayınlanan son fragmanlarda ise Palpatine'in geri dönüşüne şahit olmuştuk.

Star Wars: The Rise of Skywalker'dan yeni TV reklamı geldi

Rey ve Kylo Ren'e odaklanan son fragmandan iki karakterin görkemli bir düelloya tutulacağı çıkartılmıştı. Büyük bir savaşı da konu alacağı söylenen Star Wars: The Rise of Skywalker haricinde Star Wars hayranları bu sıralar The Mandalorian dizisiyle vakit geçiriyor. Pedro Pascal'ın oynadığı dizide Star Wars evreninin savaşçı kabilesinden bir karakterin başından geçen olayları izliyoruz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2022 16:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2019 10:54
sonuna kadar KYLO
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars: The Rise of Skywalker'dan yeni TV reklamı geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×