Star Wars'ın Han Solo filminde Lando'yu kim canlandıracak?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 25.10.2016 - 17:23
Söylentiler doğru çıktı
Stars Wars Rogue One geliyor gelmesine ama bir yandan serinin koyu hayranları da duyurulan bir diğer filmi, Han Solo'nun gençliğini anlatacak olan özel yapımı bekliyor. Han Solo'yu Alden Ehrenreich'ın oynayacağı haberini önceden vermiştik ancak Solo'nun yakın arkadaşı Lando Calrissian'ı kimin oynayacağı bilgisi henüz ortalıklarda yoktu.

Star Wars'ın Han Solo filminde Lando'yu kim canlandıracak?
Önceki üçlemede Billy Dee Williams tarafından canlandırılan Lando Calrissian'ı yeni Han Solo filminde Donald Glover canlandıracak. Genç oyuncuyu daha önce Community dizisinde Troy rolünde ve Marslı'da Rich Purnell rolünde görmüştük. Kendisi buna ek olarak yeni Spider Man filmi olan Homecoming'de de rol alacak.

2018 yılında gösterime girmesi beklenen yeni Han Solo film, şimdilik Rogue One kadar büyük bir heyecan yaratmasa da, Rogue One'ın çıkışından sonra çok büyük bir hayran kitlesi toplayacaktır diye düşünüyoruz.

Bu haberi bizimle paylaşan www.teknoburada.net'e teşekkür ederiz.

Kaynak: www.teknoburada.net
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 19:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars'ın Han Solo filminde Lando'yu kim canlandıracak?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×