StarCraft 2, 10. yıl kutlamaları başladı

StarCraft 2, 10. yıl kutlamaları başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.07.2020 - 10:06
Oyuncular tarafından en çok talep edilen özellikler, 10. Yıldönümü Yaması'yla birlikte StarCraft II için yayınlanıyor.

StarCraft 2: Wings of Liberty çıkışı üzerinden tam 10 yıl geçti. Bundan 10 yıl önce, tam tarih vermek gerekirse 27 Temmuz 2010'da çıkan oyun için Blizzard firması 10. yıl kutlamalarına başladı. Firmanın yapmış olduğu açıklama ve detaylar şu şekilde;

StarCraft 2, 10. yıl kutlamaları başladı

StarCraft II bugün onuncu yaşına basıyor! Blizzard, oyunun yaş gününü kutlamak adına, oyuncular tarafından talep edilen özellikleri 10. Yıldönümü Yaması'yla birlikte StarCraft II'ye getirdiklerini açıkladı. Yama şu anda bazı ek değişikliklerle birlikte resmi olarak devrede.

STARCRAFT II'NİN BUGÜNE KADARKİ EN BÜYÜK YAMASI - Galaxy Harita Editörü güncellemeleri, yeni hikâye başarımları ve tüm co-op komutanları için yeni prestij kabiliyetleri.

STARCRAFT II'NİN ALL-STAR OYUNCULARINI SAVAŞ SANDIĞI TAKIM LİGİ'NDE İZLEYİN - Maçlar başladı bile! Bu heyecana youtube.com/starcraft adresi üstünden dahil olabilirsiniz. Dokuz takımı birbirleriyle buluşturan Savaş Sandığı Takım Ligi'nde her bir takıma bir profesyonel anlatıcı kaptanlık ediyor. Anlatıcılar tüm becerilerini ve bilgilerini sizinle paylaşacak.

STARCRAFT II KISA HİKÂYELERİ - StarCraft'ın Koprulu Sektörü'nde geçen ve her biri tek bir ırka odaklanan yeni kısa hikâyeler çıkarıyoruz. Bunlardan ilkiyse Alex Acks'in yazdığı “One People, One Purpose” olacak.

STARCRAFT II ESPORUNUN EN İYİ 10 MAÇI - StarCraft II geliştirici ekibinin üyeleri, StarCraft II esporunda son 10 yılda gerçekleşen en güzel anları, kişisel favorilerini ve unutulmaz sürprizleri sizlerle paylaşacak.

GİRİŞ YAPMA ÖDÜLÜ: WHITE-RA ANLATICISI - 27 Temmuz - 8 Ekim tarihleri arasında oyuna girerek yeni anlatıcı Protoss uzmanı White-Ra'yı ücretsiz olarak açabilirsiniz!

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2020 22:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2020 20:47
Çoklu işlemci çekirdeği kullanmıyor deli ediyor insanı 30 fps ye kadar düşüyoruz :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2020 11:59
anladık bir 10 sene de böyle gider yeni oyun yok... ama her sene cod, çıkar hearthstone şaşmaz..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2020 11:55
tamam anlaşıldı starcraft 3 ü 2030 2040 da filan görürüz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×