StarCraft 2 artık ücretsiz

StarCraft 2 artık ücretsiz

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 15.11.2017 - 10:16
Seriyi merak edenler için büyük şans.

StarCraft 2'nin ücretsiz olacağı Kasım ayının başında gerçekleşen Blizzcon 2017'de duyurulmuştu. Seriyi merak edenler için büyük bir fırsat olan bu kampanyada StarCraft 2'nin orijinal versiyonu olan Wings of Liberty tamamen ücretsiz olarak Blizzard Battle.Net üzerinden yayınlandı. Oyunun diğer içerikleri olan Heart of the Swarm, Legacy of the Void ve Nova Covert Ops'u tanesi 14.99$'dan satın alabilirsiniz.

StarCraft 2 ücretsiz oldu

StarCraft II: Wings of Liberty, Blizzard Entertainment tarafından geliştiren, yine aynı firma tarafından 1998 yılında yayınlanmış StarCraft oyununun devamı niteliğindeki askeri bilim kurgu gerçek zamanlı strateji türünde bir bilgisayar oyunudur. Microsoft Windows ve Mac OS X ortamları için geliştirilen oyun, ilk paketi Wings of Liberty adında piyasaya sürülmüştür ve ek olarak Heart of the Swarm ve Legacy of the Void adlarında iki genişleme paketi yayınlanmıştır. 3 Mart 2010'da yayıncı Activision Blizzard tarafından satışa sunulacağı açıklanmış ve 27 Temmuz 2010'da satışa sunulmuştur. Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun dünya çapında yapılan etkinlikleri hala devam etmektedir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 12:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2017 19:24
Yaşa varol!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×