StarCraft 2 artık ücretsiz

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 15.11.2017 - 10:16
Seriyi merak edenler için büyük şans.

StarCraft 2'nin ücretsiz olacağı Kasım ayının başında gerçekleşen Blizzcon 2017'de duyurulmuştu. Seriyi merak edenler için büyük bir fırsat olan bu kampanyada StarCraft 2'nin orijinal versiyonu olan Wings of Liberty tamamen ücretsiz olarak Blizzard Battle.Net üzerinden yayınlandı. Oyunun diğer içerikleri olan Heart of the Swarm, Legacy of the Void ve Nova Covert Ops'u tanesi 14.99$'dan satın alabilirsiniz.

StarCraft 2 ücretsiz oldu

StarCraft II: Wings of Liberty, Blizzard Entertainment tarafından geliştiren, yine aynı firma tarafından 1998 yılında yayınlanmış StarCraft oyununun devamı niteliğindeki askeri bilim kurgu gerçek zamanlı strateji türünde bir bilgisayar oyunudur. Microsoft Windows ve Mac OS X ortamları için geliştirilen oyun, ilk paketi Wings of Liberty adında piyasaya sürülmüştür ve ek olarak Heart of the Swarm ve Legacy of the Void adlarında iki genişleme paketi yayınlanmıştır. 3 Mart 2010'da yayıncı Activision Blizzard tarafından satışa sunulacağı açıklanmış ve 27 Temmuz 2010'da satışa sunulmuştur. Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun dünya çapında yapılan etkinlikleri hala devam etmektedir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 07:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2017 19:24
Yaşa varol!
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft 2 artık ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×