Starcraft 2 bu yıl gelmeyecek!

Caner Ertuğrul
Caner Ertuğrul 30.07.2010 - 14:13
Starcraft 2 bu yıl gelmeyecek!

Starcraft 2 bu yıl gelmeyecek!

Blizzard'ın Diablo 3'den sonra merakla beklenen bir diğer bir oyunu olan "Starcraft 2'nin" bu yıl içinde gelemeyeceği duyuruldu. Açıklama, Worldwide Invitational sunumunda Blizzard Executive Vice President Rob Pardo tarafından özel olarak yapıldı. Pardo; "önümüzdeki yolun üçde birini tamamladık" dedi. Bu açıklama ile alışveriş sitelerinin verdiği 3 Aralık tarihi de yalanlanmış oldu.

KAYNAK
Starcraft 2 bu yıl gelmeyecek!
internode.on.net


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft 2 bu yıl gelmeyecek!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×