Starcraft 2:Collector's Edition yok satıyor!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 30.07.2010 - 13:52
Starcraft 2:Collector's Edition yok satıyor!
Starcraft 2:Collector's Edition yok satıyor!


Daha çıkmamış bir oyun nasıl yok satabilir? Starcraft 2 bunun en güzel örneği sanırız.

Ekstralar içerecek olan Starcraft 2: Collector's Edition, bazı alışveriş sitelerinin listelerinden kaldırıldı. Bunun da tek nedeninin sipariş rakamlarının karşılanamayacak olması olarak görülüyor. Gamestop, Game, Amazon gibi sitelerde artık oyunun bu özel versiyonu önsiparişte gözükmüyor.

Bu özel versiyon içerisinde oyunun DVD'si, bir tasarım kitabı, 2GB'lık özel USB bellek, kamera arkası DVD'si, soundtrack CD'si, WoW için oyun içi evcil hayvan ve Terran'ların Thor ünitesi için oyun içinde özel bir görünüşü içeriyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft 2:Collector's Edition yok satıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×