Starcraft 2 de ertelendi!

Starcraft 2 de ertelendi!

Mert Çalım
Mert Çalım 30.07.2010 - 14:09
Starcraft 2 de ertelendi!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Activision'dan bugün yapılan açıklamaya göre, Blizzard'ın merakla beklenen oyunu Starcraft efsanesinin devamı "Starcraft 2", 2010 yılının ilk yarısına ertelendi.

         Activision CEO'su Bobby Kotick, "Gelecek yılın hazırlıklarını yaparken, Activision Publishing'in Singularity'si ve Blizzard Entertainment'ın Starcraft 2'sini, 2010'a erteledik." açıklamasını yaptı.

         Bu hamle, çoğu otorite tarafından sürpriz olarak karşılanmadı. Blizzard'ın önceki açıklamasında, "Starcraft 2'nin" betasının dört ile altı ay arasında bir ömre sahip olacağı söylenmişti. Bu da ağustos ayında yayınlansa bile, oyunun yıl sonundan önce yetişmesinin pek mümkün olmadığını gösteriyordu.

         Blizzard başkanı Mike Morhaime de geçtiğimiz mayıs ayında bu durumu öngörmüş ve " Starcraft 2 için bu yılın sonlarında bir çıkış tarihi hedefliyoruz; elbette bunun için de önce standartlarımızı yakalamamız ve oyuncuların beklentilerini karşılamamız gerekiyor." diye belirtmişti.

KAYNAK
Starcraft 2 de ertelendi!
shacknews.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 03:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×