StarCraft 2 !

Anıl İşal
Anıl İşal 30.07.2010 - 14:11
StarCraft 2 !
Almanya’nın Leipzig kenti düzenlenen Game Convention’dan gelen son haber StarCraft hayranlarını bir hayli sevindirdi. Fuarda bulunan Blizzard yetkililerinden Paul Sams yaptığı bir röportajda, popüler strateji Starcraft için hazırlanacak devam oyununun gelecek sene resmi olarak duyurulacağını belirtti. Blizzard’ın 2007 yılı içinde bomba gibi geleceği belirten Sams, StarCraft’ı oyuncular kadar kendisinin de heyecanla beklediğini söyledi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft 2 !

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×