StarCraft 2: Heart of the Swarm ilk video!

Emre Günen
Emre Günen 28.05.2011 - 09:36
Beklenen oyunun videosu internete sızdı!

Blizzard öyle bir firma ki, ne yapsa olay olur... Fakat bir kötü huyu vardır, oyuncuları bekletmekten çok büyük keyif alır. Uzun bir bekleyişin ardından piyasaya sürdüğü StarCraft II'yi, üç bölüme ayırması bile başlı başına bir bekleme seansıydı ve kimse bundan memnun kalmamıştı.

Geçen sene piyasaya sürülen, StarCraft II: Wings of Liberty'nin devam oyunu olan Heart of the Swarm, büyük bir heyecanla bekleniyor olsa da, hakkında konuşulmaz olmuş, firmadan ses seda kesilmişti. Neyse ki Blizzard sessizliği bozdu ve Zerg'leri konu alacak olan StarCraft II: Heart of the Swarm'un ilk tanıtım videosunu yayımladı.


Henüz çıkış tarihi açıklanmasa da 2012 yılını bulacağı tahmin ediliyor. Serinin son oyunu olan Legacy of the Void ise Protoss'ları konu alacak...
Yorumlar 48
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 22:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft 2: Heart of the Swarm ilk video!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×