Starcraft 2 mi geliyor ?

Anıl İşal
Anıl İşal 30.07.2010 - 14:11
Starcraft 2 mi geliyor ?
Geçtiğimiz günlerde Blizzard'ın web sitesinde yayınlanan iş ilanındaki “Level Designer with experience building levels using any popular 3D Real-Time Strategy game toolset” cümlesi oldukça dikkat çekti. Kimileri tarafından yeni bir Starcraft oyununa delalet edilen ilan, bazıları tarafından da Blizzard'ın yeni bir projeye yelken açtığının kanıtı olarak gösterildi. Bakalım önümüzdeki günlerde Blizzard'dan konuya dair bir haber gelecek mi ?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft 2 mi geliyor ?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×