Starcraft 2 mi?

Starcraft 2 mi?

Sami Türk
Sami Türk 30.07.2010 - 14:11
Starcraft 2 mi?
Starcraft’ın hasretle beklenen devam oyunu üzerine rivayetler yıllardır varlığını sürdürüyor. Çok sayıda belirti sebebiyle bu rivayetler son zamanlarda daha da somutlaşmaya başladı. Öyle ki, Blizzard’daki yapımcılar kendilerini konuya dair yorum yapmaya mecbur hissettiler.

Kotaku adlı web sitesiyle mülakatta Blizzard takımından bir geliştirici, gelecekte bir gün Starcraft evreninden başka bir oyunun çıkacağını itiraf etti. Tam olarak nasıl bir oyun olduğu ve ne zaman –yakın/uzak gelecekte- çıkacağı soruları ise açıkta kaldı. Programcı ayrıca, Blizzard’ın 17 ila 19 Mayıs'ta vuku bulacak Worldwide Invitational’da yeni bir oyunu ilan edeceğini zikretti. Burada hangi oyunun söz konusu olduğu –belki de Starcraft evreninden gelecek olan?- da keza açıkta bırakıldı

KAYNAK : www.computerbase.de
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 08:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×