StarCraft 2: Online aktivasyon şart!

Sami Türk
Sami Türk 30.07.2010 - 14:09
StarCraft 2: Online aktivasyon şart!


Blizzard, Starcraft 2’yi oynayabilmek için tek seferlik online aktivasyonu şart koşuyor. Tekli oyuncu modu kesintisiz internet bağlantısı olmadan da oynanabilecek.

Aslında bu beklenmeyen bir gelişme değil. Yine de iyi haber şu ki, rakip oyunlardan Command & Conquer 4’te olduğu gibi en azından yapımı tekli oyuncu modunda oynamak için kesintisiz internet bağlantısı gerekmeyecek. Baş tasarımcı Dustin Browder’a göre sadece achievement sistemi ve arkadaş listelerine ulaşım için Blizzard’ın online portalı Battle.net’e bağlanmak gerekecek.

KAYNAK
StarCraft 2: Online aktivasyon şart!
pcgames.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 12:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft 2: Online aktivasyon şart!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×