Starcraft: 2008'de devam edecek mi?

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Starcraft: 2008'de devam edecek mi?
Diablo 3 veya StarCraft 2, söylenti mutfağının Blizzard hâlihazırda daha hangi projeler üzerinde çalışıyor dendiğinde en çok kullandığı malzemelerdir. GerçekZamanlıStrateji klasiklerinin aç hayranlarında, Terran, Zerg ve Protoss'ların evrenine bir geri dönüş olacağına dair şimdi az da olsa bir umut peyda olabilir. Zira, Londra'daki World of Warcraft: The Burning Crusade'nin gösteri gecesinde, Blizzard'ın geliştirme bölümünden sorumlu olan Itzik Ben Bassat şunları dile getirdi; "Ben kendim de StarCraft oyuncusuyum, oyunu 1998'de çıkarttık ve oyunun devamının yayınlamasını kutlamak için burada tekrar bir araya gelmemizin on yıl sürmeyeceğini umarım."

Yani StarCraft2 2008'de mi gelecek? Yoksa bu tümüyle kapalı olan bu beyan, önümüzdeki on yıl zarfında herhangi bir zaman bir devam oyunun gelebileceğine dair bir umut vermek için miydi? Bunu bekleyip göreceğiz.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 13:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft: 2008'de devam edecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×