StarCraft 2'de hileye yer yok

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 2.12.2010 - 04:05
Banlar devam ediyor

Daha önce 5000'in üzerinde "hileci" oyuncuyu yasaklayan Blizzard'dan, banlamaların devam ettiği konusunda yeni bir açıklama daha geldi.

StarCraft 2'de hileye yer yok

Bu konuda disiplini elden bırakmayan Blizzard, yasaklamaların başladığını ve gerekirse devam edeceğini, hile ve hack programlarına göz yumulamayacağını, oyuncular için güvenli ve sağlam bir oyunun en büyük öncelikleri olduğunu belirtti. Dileriz bu tavırları devam eder ve diğer yapımcılara da örnek olur.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft 2'de hileye yer yok

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×