Starcraft 2'den 3 yeni ekran görüntüsü

Dina Erad
Dina Erad 30.07.2010 - 14:09
Starcraft 2'den 3 yeni ekran görüntüsü

Merlin'in Kazanı

       Blizzard'ın piyasaya sürdüğü gerçek zamanlı strateji oyunu "Starcraft'ın" ardından aldığımız "Starcraft 2" haberiyle neredeyse hepimiz sevinmiştik; ama maalesef firma oyunu ne zaman çıkaracağını hâlâ kesin olarak belirtmiş değil. Oyunun ilkinde 3 ırk ile oynamıştık: Bunlar sırasıyla Terran, Zerg ve Protoss'tu. Bu yeni oyunda yeni ırk bulunup bulunmayacağını ise henüz kesin olarak bilemiyoruz. Oyunla ilgili bildiğimiz şeylerden biri, yeni üniteler olacağı ve bunun yanı sıra da yeni oyunun 3 boyuta terfi ettiği. "Starcraft", özellikle Güney Kore ve Japonya'da büyük bir oyuncu kitlesine sahip. "Starcraft 2" için Blizzard'ın yayımladığı aşağıdaki yeni ekran görüntülerinin orijinal boyutlarına, resimlerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz..

Starcraft 2'den 3 yeni ekran görüntüsü
Starcraft 2'den 3 yeni ekran görüntüsü
Starcraft 2'den 3 yeni ekran görüntüsüYorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 02:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft 2'den 3 yeni ekran görüntüsü

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×