StarCraft 2'den yeni oynanış videosu

Umut Kızılay
Umut Kızılay 30.07.2010 - 14:13
StarCraft 2'den yeni oynanış videosu

StarCraft 2'den yeni oynanış videosu

Activision Blizzard tarafından yapımı devam ettirilen "StarCraft 2'den" Pax 2008 fuarına özel yeni video yayımlandı. 1.01 dakikalık bu videoda, Terran ırkıyla oynanışı görüyoruz. Çok kısa olan bu videodaki tek aksiyon ise bir yığın Zerg'in Base'e saldırması ve Colossus adlı dev yaratığın ortalığı dağıtması. "StarCraft 2'nin" 2009 yılı içerisinde yanlızca PC için çıkarılması bekleniyor. İyi seyirler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft 2'den yeni oynanış videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×