Starcraft 2'nin 1.1 yaması geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.09.2010 - 10:43
Yıkama, yağlama, düzenleme
Blizzard tarafından geliştirilip, 27 Temmuz itibariyle tüm dünyada satışa sunulan RTS oyunu Starcraft II'nin 1.1 yaması, 21 Eylül itibariyle indirilmeye sunulacak. Bu yama sayesinde oyunda bazı dengelemeler, hatalarda düzeltmeler, mod ekleme desteği ve Nvidia'nın 3D Vision özelliğine destek gibi düzenleme ve eklemeler yapılacak.

Starcraft 2'nin 1.1 yaması geliyor


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft 2'nin 1.1 yaması geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×