StarCraft 2'nin çıkışına yıllar var!

Sami Türk
Sami Türk 30.07.2010 - 14:08
StarCraft 2'nin çıkışına yıllar var!


Gerçek zamanlı strateji oyunu StarCraft 2 üç göreviyle birlikte tamamen hazır olana kadar daha birkaç yıl gerekecek. Haberi, Gamasutra’yla yaptığı röportajda Lead Producer Chris Sigaty onayladı.

Açıklamada, her bir görevin tamamiyle farklı oynanmasına çok önem verildiği söylendi. Bu oyun mekaniğinin bazı unsurlarını da içeriyor. StarCraft 2’nin multiplayer modu da devamlı geliştiriliyor. Bu sebepten oyunun tamamlanması birkaç seneyi bulacak.

Sigaty ayrıca, StarCraft 2’nin beta testinin, yapılan tahminlere göre 3-4 ay kadar süreceğini ifade etti. Oyun tamamlanmadan piyasaya çıkmayacağı söylendi. Diğer taraftan betanın ne zaman kullanıma açılacağı da belirtilmedi.

KAYNAK
StarCraft 2'nin çıkışına yıllar var!
gamestar.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft 2'nin çıkışına yıllar var!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×