Starcraft 2'ye yeni bir erteleme gelebilir!

Mert Çalım
Mert Çalım 30.07.2010 - 14:09
Starcraft 2'ye yeni bir erteleme gelebilir!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Blizzard Entertainment'ten yapılan açıklamalara göre, firmanın Starcraft 2'yi 2009 sonundan önce bitirmeye yönelik çabaları meyvesini vermek üzere. Buna ek olarak da, eğer oyunu daha iyi bir noktaya getirme anlamı taşıyorsa, yeni bir erteleme olabileceği de eklenmiş durumda. Wall Street Journal analistlerine göre, Activision'un "COD: Modern Warfare 2" için, Singularity'yi ertelemesi gibi, "Starcraft 2: Wings of Liberty" de ertelenebilir. Bunca yoğunluğun arasında, Blizzard'ın BlizzCon 2009 için yüksek tempoda hazırlandığını da belirtelim.

KAYNAK actiontrip.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft 2'ye yeni bir erteleme gelebilir!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×