StarCraft II 2.1 yamasına yeni eklemeler...

Can Arabacı
Can Arabacı 13.01.2014 - 11:29
Seviye sınırı artıyor!
Geçtiğimiz ay Test Sunucularına gelen StarCraft II 2.1 yamasıyla ilgili yeni gelişmeler duyuruldu. Buna göre normalde her ırk için maksimum seviye sınırı 30'dan 35'e çıkartıldı. 32 ve 35. seviyelere ulaştığınızda ödül olarak Carbot Animations'ın yaptığı çizgi karakter portreleri açılacak. Yüzümüzü güldüren bir diğer yenilik de üç ırkla da her gün kazandığınız ilk maçtan alacağınız tecrübe puanının dört katına çıkmış olması. Bu da 100,000 tecrübe puanına tekabül ediyor.

Klan ve grup eklentilerini geliştiren ve orijinal StarCraft / Brood War müziklerini de oyuna ekleyen yamayı şu anda test sunucularında test etmeniz mümkün. Resmi olarak oyuna ne zaman ekleneceği henüz belli olmasa da, içimizden bir ses bu ayın sonlarına doğru yamaya kavuşabileceğimizi fısıldıyor.

StarCraft II 2.1 yamasına yeni eklemeler...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 03:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft II 2.1 yamasına yeni eklemeler...

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×