StarCraft II bu yıl çıkmıyor

Güven Gümüş
Güven Gümüş 30.07.2010 - 14:17
StarCraft II bu yıl çıkmıyor

StarCraft II bu yıl çıkmıyor

Blizzard Entertainment'in geçtiğimiz günlerde açıkladığı, gerçek zamanlı strateji oyunu StarCraft II'nin çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama yapıldı.
StarCraft II bu yıl çıkmıyor
Msnbc sitesinin sorularını yanıtlayan Blizzard'ın VP'si Rob Pardo, StarCraft II'yi 2007 yılında çıkartmayacaklarını açıkladı. Oyunun kesin çıkış tarihinin önümüzdeki aylarda açıklanacağını belirten Pardo, ilerleyen günlerde oyun ile ilgili süprizlerle karşılaşabileceğimizi de belirtti.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 12:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft II bu yıl çıkmıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×