Starcraft II çok zengin

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Starcraft II çok zengin
Starcraft II çok zengin


"Blizzard'ın beklenen strateji oyunu Starcraft II, çıkışında bir çok yeni ünite barındıracak."

Baş yapımcı Chris Sigaty'nin bu sözleri, Stracraft fanlarını sevindireceğe benziyor.

Sigaty, ilk oyundakindan %40 daha fazla ünite içerecek olan ikinci oyunda, bir nevi nostalji yaşatmak istediklerini belirtti.

"Alıştıkları ünite yapım sırası, orijinalden farklı olacak. Üniteleri değiştirmekten fazlasını yapıyoruz ve ırklara göre farklı üniteler alacaksınız" diyen Sigaty, "Oyunun mikro-mekaniklerini değiştiren ve tek kişilik oyun yapısına etki eden farklılıklar getirdik. Her bölümün kendine ait bir konsepti ve mekaniği bulunacak." diye de ekledi.

Oyunun betası halen devam ediyor, çıkış tarihi ise kesin değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 17:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft II çok zengin

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×